Co obsahuje inzerce v rubrice Motocykly?

Náš motobazar je určen v prvé řadě jako inzerce motocyklů. Najdete tu ale i čtyřkolky plus samozřejmě výbavu pro motorkáře a náhradní díly na motorky.

Inzerované motocykly jsme rozdělili v prvé řadě podle značek, mezi nimiž nechybí známí výrobci jako Ducati, Kawasaki, Suzuki, Yamaha a mnoho dalších. Pokud byste svého oblíbeného výrobce motocyklů přímo mezi rubrikami nenašli, můžete při procházení nabídek kliknout na pokročilý filtr. V něm je úplný seznam značek, který pravidelně aktualizujeme podle Katalogu motocyklů, což je portál, obsahující databázi s technickými parametry stovek motocyklů, fotky a také zajímavé recenze a články ze světa motorek.

Inzeráty jsou samozřejmě rozdělené i podle druhu nabízené mašiny - svojí rubriku mají nejen čtyřkolky, ale i skútry, mopedy, pitbiky, endura a další druhy motocyklů. Trochu bokem jsme zařadili i vodní a sněžné skútry a máme i rubriku pro motokáry a dětské motorky.

Bazar motocyklového příslušenství máme detailně rozdělen na dvě skupiny: doplňky na motocykly a motorkářské vybavení. Do první skupiny patří vše, co je určeno přímo na motocykl a nejde o náhradní díl, tzn. brašny, tankvaky, stojany apod. Druhá skupina obsahuje především oblečení pro motorkáře jako jsou motorkářské bundy, kalhoty a kombinézy. Najdete zde i přilby, chrániče a další bezpečnostní prvky.

Inzerce motocyklů na Hyperinzerci je zcela zdarma, pouze je třeba respektovat naše pravidla inzerce. Pro prodej motocyklů můžete použít také server Aktuální moto.cz, který je placený, ale za rozumnou cenu oslovuje přesnou cílovou skupinu zákazníků, kteří chtějí koupit motocykl, skútr nebo čtyřkolku a umožňuje hromadnou inzerci pomocí XML importu.

Motocykly

Celkem 21 428 inzerátů | Zobrazit všechny inzeráty

Moto podle značky

3 959 inzerátů

Moto podle druhu

4 893 inzerátů

Náhradní díly

2 829 inzerátů

Doplňky na motocykly

722 inzerátů

Motorkářská výbava

2 414 inzerátů

Ostatní

1 427 inzerátů

Přečtěte si novinky ze světa motocyklů..

Honda CMX500 Rebel: Vskutku povedené retro

19.06.2017 - Honda CMX500 Rebel se na první pohled tváří jako taková nudná, šedá myška, nicméně opak je pravdou a jedná se o až překvapivě zábavný stroj. Všem se samozřejmě do vkusu netrefí, ale pokud hledáte malý, leh..

MV Agusta představila exkluzivní limitku RVS #1

16.06.2017 - Italská společnost MV Agusta představila krásnou novou mašinu s trochu tajemným označením RVS #1, pod kterou se podepsala divize Reparto Veicoli Speciali. Tento stroj bude k dispozici v pouze omezeném poč..

Ducati Diavel od Garage Italia Customs: Protože modrá je..

14.06.2017 - Power cruiser Ducati Diavel určitě dobře znáte, protože se jedná o velmi výraznou a jen stěží přehlédnutelnou mašinu. Pokud nějaký motocykl vyloženě nepotřebuje tuningovou úpravu, je to určitě Diavel, nicmé..

Ducati Monster 797: Klasik ze staré školy

12.06.2017 - Ducati Monster 797 je velmi povedeným strojem, který působí nesmírně přátelsky a je to taková ta klasická mašina, na kterou sednete a jedete. Nemusíte nic složitě nastavovat nebo si na něco zvykat, prostě z..

Yamaha Star Venture: Nový silniční křižník amerického stylu

09.06.2017 - Japonská Yamaha představila svou žhavou novinku v podobě luxusního cestovního křižníku Star Venture. Tato mašina je prozatím dostupná pouze v Americe a chce konkurovat zaběhlým zástupcům této velmi specific..

Suzuki V-Strom 650XT ABS: Cestovatel ve vrcholné formě

07.06.2017 - V Suzuki vzali už tak skvělou mašinu a udělali z ní ještě o stupínek lepší stroj, který patří ve své třídě k tomu úplně nejlepšímu. Není lepší proto, že by byla napěchována tou nejlepší technikou, ale proto,..

Gogoro Smartscooter 2: Druhá generace elektrického chytrá..

05.06.2017 - V dnešní novince se podíváme na nejnovější elektrický skútr od společnosti Gogoro, o kterém sám výrobce říká, že se jedná o chytrý skútr. Jedná se o již druhou generaci tohoto zajímavého počinu a opět se můž..

Honda SH300i: Nesmírně příjemný společník na každý den

02.06.2017 - Honda SH300i patří mezi nejpopulárnější skútry v Evropě a v nejnovější generaci je to pořád parádní společník jak do města, tak na okresky. Na první pohled je to sice taková šedá myška, ale o co je tento sk..

KTM 125 Duke: Malý vévoda v nejlepší formě

31.05.2017 - KTM se povedlo odstranit takřka všechny neduhy předchozí generace a nejnovější model 125 Duke vrátil příznivcům KTM úsměv na tvář. Je to opravdu skvělý stroj, dobře vyladěný a nabídne hlavně kombinaci atra..

00.00.0000 -

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 213 inzerátů