Co obsahuje inzerce v rubrice Motocykly?

Náš motobazar je určen v prvé řadě jako inzerce motocyklů. Najdete tu ale i čtyřkolky plus samozřejmě výbavu pro motorkáře a náhradní díly na motorky.

Inzerované motocykly jsme rozdělili v prvé řadě podle značek, mezi nimiž nechybí známí výrobci jako Ducati, Kawasaki, Suzuki, Yamaha a mnoho dalších. Pokud byste svého oblíbeného výrobce motocyklů přímo mezi rubrikami nenašli, můžete při procházení nabídek kliknout na pokročilý filtr. V něm je úplný seznam značek, který pravidelně aktualizujeme podle Katalogu motocyklů, což je portál, obsahující databázi s technickými parametry stovek motocyklů, fotky a také zajímavé recenze a články ze světa motorek.

Inzeráty jsou samozřejmě rozdělené i podle druhu nabízené mašiny - svojí rubriku mají nejen čtyřkolky, ale i skútry, mopedy, pitbiky, endura a další druhy motocyklů. Trochu bokem jsme zařadili i vodní a sněžné skútry a máme i rubriku pro motokáry a dětské motorky.

Bazar motocyklového příslušenství máme detailně rozdělen na dvě skupiny: doplňky na motocykly a motorkářské vybavení. Do první skupiny patří vše, co je určeno přímo na motocykl a nejde o náhradní díl, tzn. brašny, tankvaky, stojany apod. Druhá skupina obsahuje především oblečení pro motorkáře jako jsou motorkářské bundy, kalhoty a kombinézy. Najdete zde i přilby, chrániče a další bezpečnostní prvky.

Inzerce motocyklů na Hyperinzerci je zcela zdarma, pouze je třeba respektovat naše pravidla inzerce. Pro prodej motocyklů můžete použít také server Aktuální moto.cz, který je placený, ale za rozumnou cenu oslovuje přesnou cílovou skupinu zákazníků, kteří chtějí koupit motocykl, skútr nebo čtyřkolku a umožňuje hromadnou inzerci pomocí XML importu.

Motocykly

Celkem 21 459 inzerátů | Zobrazit všechny inzeráty

Moto podle značky

3 977 inzerátů

Moto podle druhu

4 912 inzerátů

Náhradní díly

2 823 inzerátů

Doplňky na motocykly

710 inzerátů

Motorkářská výbava

2 431 inzerátů

Ostatní

1 398 inzerátů

Přečtěte si novinky ze světa motocyklů..

BMW R nineT Scrambler: Parádní retro stylovka

24.05.2017 - BMW R nineT Scrambler je perfektní mašina pro všechny, kteří vyznávají retro scramblery a chtějí něco opravdu stylového. Ve své třídě se jedná o jeden z nejhezčích strojů a kromě parádního designu nabídne i..

Benelli TRK 502: Tak tohle se moc nepovedlo

22.05.2017 - Benelli TRK 502 není nijak zvlášť zajímavý stroj a je to určitě škoda, protože výrobce do něj vkládal hodně nadějí. Je sice možné řídit ho s licencí A2, ale motor nemá dostatek síly na slušnou dynamiku, br..

Honda X-ADV: Nesmírně povedený crossover

19.05.2017 - Honda X-ADV je bez debat perfektním počinem patřící v letošním roce mezi to nejzajímavější, co svět motocyklů vyprodukoval. Tento crossover funguje parádně jak na silnici, tak v terénu a jako doma se cítí i..

Peugeot představil dvě nové varianty skútru Speedfight 4

17.05.2017 - Francouzský Peugeot rozšiřuje nabídku svých skútrů v modelové řadě Speedfight 4. Dvě nové verze dostaly označení Total Sport a Pure, tak se pojďme podívat, na co všechno se milovníci malých skútrů můžou těšit.

Furion M1: Hybridní koncept poháněný Wankelem a elektrom..

15.05.2017 - Francouzská společnost Furion Motorcycles představila velmi zajímavý koncept s označením M1, který je postavený na poměrně netradičním pohonu. V nitru tohoto konceptu totiž tepe motor typu Wankel doplněný e..

Moto Morini představilo krásného naháče Corsaro 1200 ZZ

12.05.2017 - Od italského výrobce motocyklů Moto Morini jsme se dočkali velmi příjemného překvapení v podobě nové mašiny Corsaro 1200 ZZ. Tento krásný naháč vypadá opravdu parádně a kromě vzhledu nabídne také poměrně m..

Moto Guzzi V7 II Stone: Poctivá retro mašina

10.05.2017 - Moto Guzzi V7 II je velmi povedená retro mašina, která je docela specifická a určitě nebude vyhovovat úplně každému. Nabídne kombinaci perfektního vzhledu, charismatického motoru a příjemného ovládání, díky..

Sym Wolf 125: Dobře vybavený stroj pro nenáročné

08.05.2017 - Sym Wolf 125 spadá do kategorie jednoduchých, základních motocyklů a jedná se o ideálního společníka pro začínající a nenáročné řidiče. Motor je nevýkonný, takže začátečníka nebude zbytečně ponoukat k divok..

Výrobce CCM představil nový stroj Spitfire Scrambler

05.05.2017 - Britský výrobce motocyklů CCM Motorcycles uvedl, že plánuje limitovanou edici svého modelu Spitfire. Novinka se bude jmenovat Spitfire Scrambler a bude se opět jednat o exkluzivní limitovanou edici, kterou..

00.00.0000 -

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 965 inzerátů