Vyhledávání: prodam - strana 42
Nastavit hlídacího psaNalezeno celkem 11066 inzerátů
Dobrý den.
Prodám lžíce na Kubotu U-48.
Lžíce podkopová zubatá 30 cm
Lžíce podkopová 50 cm
Prodám lžíce na Kubotu U-48.
Lžíce podkopová zubatá 30 cm
Lžíce podkopová 50 cm
Prodám přední masku ( gril ) Mercedes Benz ML W166
A1668800123, A1668800085, A1668800485
A1668800123, A1668800085, A1668800485
Prodám 2 vstupenky vedle sebe na bundesligový zápas Bayern Mnichov - Union Berlín (v Allianz Aréně) hraný dne 21.03.2026 v 15:30 hod. Blok 237 - viz obrázek stadionu. Možnost osobního předání vstupenek v Prostějově nebo Olomouci. Případně jde zaslat poštou nebo mailem. Cena 2100 / kus. Prodám pouze obě vstupenky dohromady.
Prodám aku šroubováky Extol.
100 Kč
Šroubováky jsou nové nepoužité. Fungují na 4ks tužkové AA baterie klidně dobíjecí.
cena 100kč + 65kč zásilkovna.
cena 100kč + 65kč zásilkovna.
Pohádkové motivy v ruštině
Materiál masivní dřevo. Cena uvedena za 1 komplet, rozměr 22x22 cm.
Materiál masivní dřevo. Cena uvedena za 1 komplet, rozměr 22x22 cm.
PRODÁM KLASICKOU PATROVOU POSTEL
4 900 Kč
Výborný stav, bez poškození. Barva smrk přírodní, částečný masiv. Povrchová úprava ekologický lak. Zaoblené hrany pro bezpečnost. Plocha lůžka 90 x 200cm. Max. zatížení na lůžko 120 kg. Laťkové rošty, bez matrací. Cena 4 900,- Kč
Tel. 723 914 676
Tel. 723 914 676
Prodám elektronkové rádio
Dohodou
zn. Tesla Romance + náhradní elektronky. Nabídněte. Praha, Beroun, Kutná Hora, tel: 734 573 876
r. 1907, 1909, psané, prošlé poštou, bez známek, rodinná korespondence, poškozeny rožky, fotky zkresleny osvětlením, velmi zachovalé, cena za 1 ks, poštovné není v ceně
Prodám dobrodružné knihy
Dohodou
Ernest Thompson Seton - Dva divoši,
Robert Louis Stevenson - Poklad na ostrově,
Edgar Rice Burroughs - Tarzan z rodu Opů,
---------------"-------------- Tarzanov syn (slovensky),
František Flos - V pralesích Ecuadoru,
Miloslav Stingl - Války rudého muže.
František Běhounek - Kniha robinzonů (osudy slavných trosečníků), Albatros 1974, bez přebalu, větší formát, 288 stran, velmi dobrý stav, Kč 60,-,
Zane Grey -Dobrodružství Kena Warda, Albatros 1992, měkká vazba, 320 stran, obsahuje věnování, výborný stav, nečtená, 60,-
Ernest Thompson Seton - Divoké děti lesů - Mladá fronta 1968, měkká vazba, měkká vazba, 164 stran, v dobrém stavu, jen přebal drobná poškození, Kč 50,-,
J.O. Curwood - Vlčák Kazan, Mladá fronta 1973, měkká vazba, 208 stran, výborný stav,
Kč 50,-,
Jules Verne - 800 mil po Amazonce, Mladá fronta 1967, měkká vazba, 252 stran, velmi dobrý stav, Kč 50,-.
Knihy jsou v dobrém a velmi dobrém stavu, některé jako nové, nečtené.
Cena u posledních pěti knih uvedena, jinak dle stavu a množství - dohodou.
Robert Louis Stevenson - Poklad na ostrově,
Edgar Rice Burroughs - Tarzan z rodu Opů,
---------------"-------------- Tarzanov syn (slovensky),
František Flos - V pralesích Ecuadoru,
Miloslav Stingl - Války rudého muže.
František Běhounek - Kniha robinzonů (osudy slavných trosečníků), Albatros 1974, bez přebalu, větší formát, 288 stran, velmi dobrý stav, Kč 60,-,
Zane Grey -Dobrodružství Kena Warda, Albatros 1992, měkká vazba, 320 stran, obsahuje věnování, výborný stav, nečtená, 60,-
Ernest Thompson Seton - Divoké děti lesů - Mladá fronta 1968, měkká vazba, měkká vazba, 164 stran, v dobrém stavu, jen přebal drobná poškození, Kč 50,-,
J.O. Curwood - Vlčák Kazan, Mladá fronta 1973, měkká vazba, 208 stran, výborný stav,
Kč 50,-,
Jules Verne - 800 mil po Amazonce, Mladá fronta 1967, měkká vazba, 252 stran, velmi dobrý stav, Kč 50,-.
Knihy jsou v dobrém a velmi dobrém stavu, některé jako nové, nečtené.
Cena u posledních pěti knih uvedena, jinak dle stavu a množství - dohodou.
Prodám skripta a učebnice
Dohodou
ČVUT-f strojní pro 1.-5. ročník. Obecné předměty i odborné pro obor automatizace, viz foto i mnoho dalších. Praha, Beroun, Kutná Hora, tel.: 734 573 876
Prodám dvě tesařské sekery
990 Kč
Dvě tesařské sekery, kratší má délkur 38 cm, délka ostří 10 cm, druhá měří 44 cm, délka ostří 9 cm
Prodám čistokrevného pomeraniana
6 000 Kč
Nabizím Štěňata pomeranského bez PP nazození 03.02, 2026.Malí ježíšci jsou 2 chlapečci a 3 holčičky.Oba rodiče k vidění.Štěnata jsou pravidelně odčervené a očkované k odběru ihned. Jsou již naučené na granule i maso.Odchovaní jsou v rodině s dětmi. Startovací balíček dostanou sebou. Kontaktovat by měli pouze vážní lidé.
Prodám kartičkové kalendáříky
Dohodou
Různé kartičkové kalendáříky - města ČR a Slovensko, banky apod. Od roku 1996 do současnosti v počtu 60 ks. Cena za komplet je 120 Kč včetně doporučeného poštovného. V případě zájmu pište na e-mail: nbkvb@seznam.cz
Prodám 3 měsíční štěně
3 000 Kč
Nabízím k prodeji krásné 3měsíční štěňátko křížence Papillon × Čivava.
Pejsek je hravý, mazlivý a zvyklý na domácí prostředí. Má jemnou delší srst, krásné černo-bílé zbarvení a roztomilé velké ouška.
✨ Věk: 3 měsíce
✨ Přátelská a veselá povaha
✨ Malý vzrůst
✨ Vhodný do bytu i domu
✨ Zvyklý na kontakt s lidmi
Hledáme pro něj milující domov, kde bude právoplatným členem rodiny ❤️
📍 Odběr: chomutov
📩 V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat do zpráv. 731821571
Pejsek je hravý, mazlivý a zvyklý na domácí prostředí. Má jemnou delší srst, krásné černo-bílé zbarvení a roztomilé velké ouška.
✨ Věk: 3 měsíce
✨ Přátelská a veselá povaha
✨ Malý vzrůst
✨ Vhodný do bytu i domu
✨ Zvyklý na kontakt s lidmi
Hledáme pro něj milující domov, kde bude právoplatným členem rodiny ❤️
📍 Odběr: chomutov
📩 V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat do zpráv. 731821571
Prodám izolační dvojsklo 81 x 100 cm starší pěkné
Prodám starší koženou sedačku ve velmi dobrém stavu 3-2-1.
Prodám 4 zimní pneu 255 35 19 nové NEXEN cena za kus 3600 Kč možnost dobírkou.
TEL 774301035
TEL 774301035
Prodám 4 zimní pneu 255 40 19 nové FORTUNA cena za kus 2400 Kč možnost dobírkou.
TEL.777645035
TEL.777645035
Prodám náhradní díly na Alfa Romeo 159 JTD , Breda ptd. 1. část.
Prodám náhradní díly z jenoho motoru a karosářské díly na AF 159 JTD, motorizace diesel.r.v. 2007, díly viz foto. Cena dílů dohodou. Je jich více, proto rozděleno na více inzerátů. Toto je část 1.
mob:7*3*1*5*8*5*6*7*0
Prodám náhradní díly z jenoho motoru a karosářské díly na AF 159 JTD, motorizace diesel.r.v. 2007, díly viz foto. Cena dílů dohodou. Je jich více, proto rozděleno na více inzerátů. Toto je část 1.
mob:7*3*1*5*8*5*6*7*0
X