24.09.2017 13:46   |  Nabídka / Prodám   |  Motocykly   |   Moto podle značky   |   Cagiva
Značka motocyklu
Modelová řada
Model
Druh motocyklu
Silniční sportovní
Rok výroby
2006
Stav tachometru
33500 km
Obsah motoru
125 ccm
Výkon motoru
6 kW
STK
Tento motocykl má platnou STK
Cena: 42 000 Kč

Popis: Prodám mito 7 kvalt, v papírech 6kw jinak plně otevřené. Motorově v TOP stavu, dnes mi přišel válec po nicasilu, takže je možné, že koupíte moto ještě nezajeté. Motor po CELKOVÉ GO – gufera, ložiska klika, speciální korky v klikovce, ložiska i v karterech, ojnice, píst, nicasil, převodový olej.. Dále karburátor čištěň v ultrazvuku, propustnější filtr STAGE 6, nová svíčka, origo spojkové lanko, lanka přívěry, dekarbonizovaná přívěra, obě gumy nové (5000,–), brzdové desky OK, vyjmutý oil master, je tam místo něj krytka, takže se maže do nádrže, laděný výfuk i se svodem GIANELLI (12000,–) + nová vata ve výfuku. Mám kolečko 12 zubů do síly, 14 zubů do rychlosti (170+- km/h) Design kravinky – červené parkovačky, vybarvené gumy na bílo. Nová baterie a chladící kapalina!


Jak vidíte, nad motorkou bylo stráveno HODNĚ času a HODNĚ peněz, proto taková cena, ikdyž co jsem do toho dal, tak se mi nevrátí… Nejvíce bylo věnováno motoru, tam je vše nové... Zároveň nečekejte leštěnku, přeci jen to není nové moto.

CENA NENÍ PEVNÁ!!! Spěchám na prodej, protože už mám vyhlídnuté silnější moto, to je také důvod prodeje, takže o ceně můžeme diskutovat.

STK do 6/2018 prošla vpohodě, jediná věc moto nemá zadní blinkry – otázka pár stovek.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Samuel Balada

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
13368756
Počet zhlédnutí:
33 111x
Zhlédnutí detailu:
1 325x