Kategorie
Home Motocykly Motocykly JAWETTA

JAWETTA

Loštice
7. 6. 2021 - 18:45
33 000 Kč
Prodávající
Tomáš Tomáš

Popis

Prodám Jawettu pojízdá s kartičkou. Motor se točí startuje řadí je dán nový olej,a bylo vyměněno za nové: komplet lanka,řetěz,duše,pláště,zadní světlo,bowden k tachometru,svíčka,kabel ke svíčce,kapsička plechová na boku,hadička benzínová,hadička od hustilky,filtr benzínový,koleno sání k filtrboxu,stojan,čep stojanu,držák na stojan a zrcátko to není namontováno.
Plynová rukojeť byla rozebrána vyčištěna a promazána taktéž systém řazení na řídítkách. Teď k nedostatkům,nemá kryt na řetěz a originální sedlo,sedlovka je v dolní poloze a bude chtít promazat aby šla nahoru,nemá náhon tachometru a motor není po GO. Bude se muset udělat aby byl na moped spoleh,lak je natřený štětcem a na některých místech je odřený viz foto.uložení bowdenu řazení v karteru chybí je vyřešeno a funguje. Elektrika je zapojená ale odešla svételná cívka,po připojení na baterku svítí.U karburátoru je udělán otvor ve tvaru trojúhelníku kde je vyvedeno sání,protože při napojení do filtrboxu se to dusilo.Píšu zde vše na rovinu abych předešel nedorozumění.
Prosím jen vážné zájemce nepotřebuji ztrácet čas dopisováním si o hloupostech dohoda na místě možná. Dávám pryč z rodinných důvodů.Jsem z Loštic cca 30km od Olomouce směr Mohelnice.

Parametry

Výrobce / značka
Jawa
Modelová řada
Jawetta
Konkrétní model
Jawetta Standard
Druh motocyklu
Mopedy
Rok výroby
1960

Základní údaje

Oblast inzerce
Loštice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
47540543032660173936
33 000 Kč
Prodávající
Tomáš Tomáš

Nahlásit inzerát

Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!