Kategorie
Home Motocykly Motorkářská výbava Přilby integrální Helma NOLAN N104 A vel. 65 , bílá

Helma NOLAN N104 A vel. 65 , bílá

Tlučná
11. 2. 2022 - 13:35
3 900 Kč
Prodávající

Popis

Prodám helmu NOLAN N104 A bílé barvy. Helma je nepoužitá, nepoškrábaná v prvotřídním stavu. více na:
https://www.motogaraz.cz/nolan-n104-absolute-tech-n-com-metal-white-28

Popis a parametry
N104 ABSOLUTE je špičkový model výklopné helmy plně zakrývající obličej od značky Nolan. Je charakteristická elegantním designem, mnoha technickými vlastnostmi a bohatou paletou dostupných barev a grafiky. Dvojí homologace P/J, ultralehké hledí, nastavitelná ochrana proti slunečnímu záření (VPS) s automatickým zatahováním, ventilační systím AirBooster, otáčení bradového chrániče a eliptickou trajektrórií, exkluzivní systém dvojitého otevírání chrániče brady, uchycovací systém Microlock2 se dvěma páčkami, vnitřní komfortní výplň Clima Comfort (vytvořené se speciálním zaměřením na dlouhé cesty). Přednastavení pro komunikační systém N-Com. Toto vše dělá z N104 ABSOLUTE jednu z nejatraktivnějších helem pro nejnáročnějši motocyklové jezdce.

N104 Absolute je nejnovější verzí. Kombinuje nová technická řešení s vyšší úrovní komfortu. Její nově navržený ventilační systém koncipovaný s novou AirBooster technologií, nyní nabízí lepší vnitřní ovládání.
Nová, plně demontovatelná prací vložka je nyní dostupná ve více barvách. Helma zajišťuje maximální pohodlí i těm nejnáročnějším.

N104 Absolute je také vybavena ultra hledím přilby, které umožňuje motocyklistovi vychutnat si širší zorné pole. Tato helma má také Pinlock® (proti zamlžování vnitřního hledí) VPS, MicroLock a lze nainstalovat komunikační systém N-Com®.

Nolan znovu objevuje výklopnou helmu. Nový model N104 Absolute je spojením všech inovací, které byl kdy Nolan® schopen zavést v oblasti výklopných přileb od roku 1998. Nolan® se chce touto helmou zapsat v historii: N104 Absolute je skvělá moto helma navržená pro nejnáročnější motocyklisty. Moto helma Nolan byla navržena, vyvinuta, testována a vyrobena týmem specialistů, kteří jsou vášniví motocyklisté.
Specifikace:

oboustranná ochrana proti poškrábání na held

Základní údaje

Oblast inzerce
Tlučná
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
98505019979686912681
3 900 Kč
Prodávající

Helma NOLAN N104 A vel. 65 , bílá

Zavřít Zavřít
Prodávající
Jan Holek
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!